ART / Lithographs / Litograph 8132063
nr 813 2063
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
John-Erik Franzén (b. 1942), signerad-78, 65/100, subject size: 22x50,
LITOGRAPH (F), John-Erik Franzén (f. 1942), signerad-78, 65/100, motivets mått: 22x50
1500
SEK 600
Monday Mars 11 2013
at 20:38:10
350 kr
500 kr
John-Erik Franzén
Read more about John-Erik Franzén